Kontakt

Öppettider, telefontider & kontaktpersoner

Öppettider Verkstad, lager Telefontider
Måndag – torsdag 07.00 – 12.30, 13.00 – 16.30 08.00 – 12.30, 13.00 – 16.00
Fredag 07.00 – 15.00 08.00 – 12.15, 13.00 – 15.00

Mafa i Ängelholm AB
Framtidsgatan 1, 262 73 ÄNGELHOLM
Tel. 0431-44 52 60
info@mafa.se

VD
 
fredriks-web
Fredrik Spong
Direkt 0431-44 52 70
Mobil 0706-97 87 26
fredrik.spong@mafa.se

Försäljning Lantbruk
Sverker web Fredrik web
Sverker Nilsson
Direkt 0431-44 52 64
Mobil 0706-89 08 52
sverker@mafa.se
Fredrik Trybom
Direkt 0431-44 92 80
Mobil 0730-80 00 73
fredrik@mafa.se
Försäljning Bioenergi/Industri
Anders web  Pär web
Anders Henriksson
Projektförsäljning
Direkt 0431-44 52 62
Mobil 0708-15 19 68
anders@mafa.se
Pär Seliger
Försäljning
Direkt 0431-44 52 65
Mobil 0730-30 03 08
seliger@mafa.se
Eftermarknad/reservdelar
AndersK web
Anders Karlsson
Eftermarknad/reservdelar
Direkt 0431-44 52 66
anders.karlsson@mafa.se
Försäljning Danmark & Tyskland
Försäljning Norge, Nederländerna,
Baltikum & Ryssland
Claus web Mats
Claus Graver Madsen
Direkt +45 54 78 86 85
claus@mafa.dk
Mats Andersson
Direkt 0431-44 52 61
Mobil 0708-48 81 40
mats@mafa.se
Ekonomi
Ekonomi-/marknadsassistent
Malin web ThereseR web
Malin Strand
Direkt 0431-44 52 73
malin@mafa.se
Theresé Ripa
Direkt 0431-44 52 72
therese.ripa@mafa.se
Produktions- &
transportledare
Inköp
Kjell web Linda
Kjell Svensson
Direkt 0431-44 92 84
Mobil 0725-37 39 00
kjell@mafa.se
Linda Grahn
Direkt 0431-44 92 81
Mobil 0730-97 77 05
linda@mafa.se
Teknisk chef
Ritning &
konstruktion
Håkan web Oskar web
Håkan Karlsson
Direkt 0431-44 52 69
Mobil 0730-80 00 55
hakan@mafa.se
Oskar Bengtsson
Direkt 0431-44 52 78
Mobil 0705-70 24 44
oskar@mafa.se
Ritning &
konstruktion
Fastighet / Ägare
 Stefan  Mats
Stefan Paulsson
Direkt 0431-44 92 83
Mobil 0730-67 77 19
stefan@mafa.se
Mats Andersson
Direkt 0431-44 52 61
Mobil 0708-48 81 40
mats@mafa.se
Administration
 Calle web
Calle Einarsson
Direkt 0431-44 52 77
calle@mafa.se