Kontakt

Öppettider, telefontider & kontaktpersoner

Öppettider Verkstad, lager Telefontider
Måndag – torsdag 07.00 – 12.30, 13.00 – 16.30 08.00 – 12.30, 13.00 – 16.00
Fredag 07.00 – 15.00 08.00 – 12.15, 13.00 – 15.00

Mafa i Ängelholm AB
Framtidsgatan 1, 262 73 ÄNGELHOLM
Tel. 0431-44 52 60
info@mafa.se

VD
 
fredriks-web
Fredrik Spong
Direkt 0431-44 52 70
fredrik.spong@mafa.se

Försäljning Lantbruk
Sverker web Fredrik web
Sverker Nilsson
Direkt 0431-44 52 64
Mobil 0706-89 08 52
sverker@mafa.se
Fredrik Trybom
Direkt 0431-44 92 80
Mobil 0730-80 00 73
fredrik@mafa.se
Försäljning Bioenergi/Industri
Anders web
Anders Henriksson
Projektförsäljning
Direkt 0431-44 52 62
Mobil 0708-15 19 68
anders@mafa.se
Eftermarknad/reservdelar
BILD
KOMMER
Torbjörn Forsström
Eftermarknad/reservdelar
Direkt 0431-44 52 66
torbjorn.forsstrom@mafa.se
Försäljning Danmark & Tyskland
Försäljning Norge, Nederländerna,
Baltikum & Ryssland
Mats
info@mafa.se Mats Andersson
Direkt 0431-44 52 61
Mobil 0708-48 81 40
mats@mafa.se
Ekonomi
Ekonomi-/marknadsassistent
Malin web ThereseR web
Malin Strand
Direkt 0431-44 52 73
malin@mafa.se
Theresé Ripa
Direkt 0431-44 52 72
therese.ripa@mafa.se
Produktions- &
transportledare
Inköp
FredrikGadd 84x105 web Pär web
Fredrik Gadd
Direkt 0431-44 52 71
fredrik.gadd@mafa.se
Pär Seliger
Direkt 0431-44 52 65
Mobil 0730-30 03 08
seliger@mafa.se
Teknisk chef
 
Håkan web
Håkan Karlsson
Direkt 0431-44 52 69
Mobil 0730-80 00 55
hakan@mafa.se
Ritning & konstruktion
Stefan
BILD
KOMMER
Stefan Paulsson
Direkt 0431-44 92 83
Mobil 0730-67 77 19
stefan@mafa.se
Carl-Fredrik Annerfors
Direkt 0431-44 52 76
Mobil 0725-61 09 00
carl-fredrik.annerfors@mafa.se
Administration
Fastighet / Ägare
ERP
Calle web Mats Kjell web
Calle Einarsson
Direkt 0431-44 52 77
calle@mafa.se
Mats Andersson
Direkt 0431-44 52 61
Mobil 0708-48 81 40
mats@mafa.se
Kjell Svensson
Direkt 0431-44 92 84
Mobil 0725-37 39 00
kjell.svensson@mafa.se